1. Ulusal Dijital Hemşirelik Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Şubat - 01 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstinye Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.digitalnursing.org
DAVET
Dijital hemşirelik kongresi konunun uzmanı uluslararası isimlerle birlikte ilk defa ülkemizde İstinye Üniversitesinde 29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde düzenlenecektir. Dijital dünyanın ekonomiden sağlığa aklınıza gelebilecek her alanda hayatımıza hızlı bir giriş yaptığı herkesin malumudur. Öyle ki, sadece süreçlerin hızında varlığını hissettirmekle kalmayıp, hayatı dönüştürmektedir de. Dönüşümün en göze çarpıcı unsuru yapay zekadır.

Yakın bir gelecekte tıp ve sağlık bilimlerini kökten dönüşümler beklemektedir. Ne olacaktır? En temel dönüşüm kişiselleştirilmiş sağlık olacaktır. “Hastalık yoktur hasta vardır” sözü, temeli çok eskilere dayanıyor olsa da, ancak yeni yeni pratik dünyada yer etmeye başlamıştır. Dijitalleşmenin etkisiyle hızlanan süreçlerin özellikle tıp ve sağlık bilimlerinde nerelere ulaşacağının ve ülkemizin dönüşmesi beklenen süreçlere ne kadar hazır olduğunun ve neler yapılması gerektiğinin uluslararası uzmanlarla birlikte masaya yatırılacağı kongrede görüşmek dileğiyle…

Prof. Dr. Engin Ulukaya

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin