1. Uluslararası Veteriner Klinik Yönetimi ve İşletmeciliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Şubat - 29 Şubat 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Otel Şişli

KONGRE WEB SİTESİ
www.veterinerklinikyonetimi.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız ve paydaşlarımız,

Ülkemizde küçük hayvan klinikleri sayısının giderek artmakta olması son derece sevindirici bir gelişme ancak buna paralel olarak hasta sahiplerimizin beklentileri de giderek daha spesifikleşmekte… Bir yandan veteriner hekim olarak hastamıza en iyi bilgi ve hizmeti sunmaya çalışırken, diğer yandan da kliniğimizi daha profesyonelce işletme gerekliliğimiz artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Kliniğimiz ya da hastanemiz hastalarımız için daha az stres verici, kendilerini daha iyi hissettikleri bir yer olmalı, bu durumun sadece kedi ve köpeklerimizin psikolojik durumlarını etkilemediği medikal sağlıklarını da doğrudan ilgilendirdiğinin hepimiz farkındayız.

Kliniklerimize basit dokunuşlar yaparak hasta ve hasta sahipleri ile ilişkilerimizi daha profesyonel bir çizgiye çekmek, klinik personelinin daha etkin bir iletişim halinde olmasını sağlamak bizlerin elinde… Tüm dünyadaki klinikler daha iyi hizmeti, daha hızlı ve verimli şekilde vermek için birbirleri ile yarışmakta… Hastalarımızla daha kaliteli vakit geçirmek ve yaptığımız işi daha görünür hale getirmek için deneyimlerimizi paylaşmak ve birbirimizin yolunu aydınlatmak istedik. Ülkemizde klinik işletmeciliği konusunda var olan açığı kapatabilmek adına I.Uluslararası Veteriner Klinik Yönetimi İşletmeciliği Kongresi’ni 27-29 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirmeye karar verdik. Daha verimli bir klinik yönetimi yapmak, hasta/hasta sahibi/veteriner hekim üçgenine daha yakından bakmak, iletişimi güçlendirmek, hastalarımıza daha konforlu ve mutlu olacakları bir klinik sağlamak, personelimiz ile uyum içinde ve mutlulukla çalışabilmek, hukuksal olarak daha güvenilir hizmet vermek ve hasta memnuniyetini sağlamak adına sizleri kongremize davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz.

Daha verimli ve güçlü bir klinik yönetmek için tüm meslektaşlarımızı kongremizde görmemiz bizi çok mutlu edecektir. Mesleki saygı ve selamlarımızla…

Prof.Dr.Ebru YALÇIN
Kongre Eş Başkanı
Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi
İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin