Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

2. Ulusal Aile Hekimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Kasım - 12 Kasım 2017


KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ
www.argevkongresi.com DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizde var olan Aile Hekimliği uygulamasında geçen 6 yıldan sonra artık sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaktan, temel yeterliliklerini geliştirmekten ve araştırma-geliştirme süreçlerini hızlandırmaktan bahsetmemiz kaçınılmazdır. Bu amaçlarla kurulan Türkiye Aile Hekimliği Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı olarak henüz 1 yılımızı doldurmuş olmamıza karşın belirlediğimiz hedeflerde hızla ilerlemekteyiz. Ülkemizde düzenlenen kongrelere yenilikçi bir bakış açısı ile getirdiğimiz “Ücretsiz Konaklama” konseptimiz hem değerli hekimlerimizden hem de ilgili sektör temsilcilerinden yoğun ilgi gördü. 13-16 Ekim 2016 tarihinde kongremizi başarı ile tamamladık. Bu yenilikçi fikirlerimiz ile sektöre ışık olduk ve formatımızı taklit eden kongreler olacağı bilgisini alıyoruz. Doğru planlayıp kararladığımız kongre konseptimizin diğer derneklere de örnek olması, fikirlerimizi takip ediyor ve izimizde gidiyor olmaları bizi oldukça mutlu ediyor.

9-12 Kasım 2017 de Titanic Deluxe Antalya’da yine "Ücretsiz Konaklamalı" konseptimiz olmak üzere, siz değerli hekimlerimiz ile birlikte olacağız.

Sürekli gelişim ve yenilikçi bakış açısı ile kongre sektörüne getirdiğimiz heyecan 2. Ulusal Aile Hekimleri Kongresinde de siz hekimlerin yararına olacak yeni yaklaşım ve sürprizlerle devam edecek.

9-12 Kasım 2017 de siz değerli hekimlerimizi ve sektör temsilcilerimizi, bilimsel arenamız da buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızla davet ediyoruz.

Dr Murat Girginer
ARGEV Yönetim Kurulu Başkanı


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin