2. Ulusal Aile Sağlığı Çalışanları Kongresi-ASE-KON 2020

KONGRE TARİHİ
30 Ekim - 01 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Sherwood Exclusive Lara Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.asekon2020.com
DAVET
Değerli Katılımcılarımız,

27 bin Aile Sağlığı Çalışanları olarak, aile hekimliğine geçtiğimiz günden itibaren özveri ile çalışmakta olup anne bebek ölümleri, aşılamalar, kanser taramaları başta olmak üzere toplumun her kesimini ilgilendiren konularda görevimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu nedenle mesleki anlamda yeni bilgileri öğrenmek, yeni beceriler kazanmak, bilgi birikimlerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmak, sosyal ve kültürel anlamda mesleki dayanışmamızı pekiştirmek amacıyla, sizlerden gelen görüş ve öneriler doğrultusunda bilimsel ve sosyal programlara katılmak üzere sizleri, 30 Ekim - 01 Kasım 2020 tarihleri arasında Sherwood Exclusive Lara, Antalya’da gerçekleştirilecek olan 2. Ulusal Aile Sağlığı Çalışanları Kongresi’ne davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

Sevgi ve saygılarımızla,

Ebe Pervin Çeltiklioğlu
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin