4. Uluslararası Katılımlı Kauçuk Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Kasım - 06 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.kaucuk2020.org
DAVET
Değerli Akademisyenler ve Sektör Çalışanları,

International Rubber Conference Organization (IRCO) üyesi olan Derneğimiz, 2012, 2014 ve 2016 yıllarında Uluslararası Katılımlı Kauçuk Kongrelerini ve 2018 yılında da RubberCon-2018 Uluslararası Kauçuk Konferansı’nı büyük bir başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

Kauçuk Derneği olarak bu yıl 5-6 Kasım 2020 tarihinde, Otomotiv ve Yan Sanayisinin kalbi, Türkiye’nin dördüncü büyük şehri olan Bursa ilimizde gerçekleştireceğimiz “4. Uluslararası Katılımlı Kauçuk Kongresi” ile Türkiye ve Dünya’daki kauçuk bilimi ve teknolojileri alanındaki gelişmeler ile sektör sorunlarının da konuşulabileceği bir platform oluşturmayı ve bu alana olan akademik ilginin artarak bilgi ve birikimin sektörle paylaşılmasını hedeflemekteyiz.

Kongremize katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Nurhan Kaya
Organizasyon Komitesi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin