9. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Aralık - 20 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.biyoloji.gen.tr
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji bilimleri; Biyoloji başta olmak üzere, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Kimya, Orman ve Ziraat gibi multidisipliner alanların bir arada ve kol kola çalışmasını gerektirmektedir.

Bilimsel çalışmalarda kalite ve güvenilirliğin artırılması gerçeğinden yola çıkarak, bu alandaki güncel bilgilerin ülkemiz araştırmacıları arasında paylaşımı, ülkemize ve bilim dünyasına ciddi katkılar sağlayacaktır. Bu bağlamda bilim insanlarının 9. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi nedeniyle ONLINE olarak buluşmasını oldukça önemsemekteyiz.

Düzenlenen kongre oturumlarında multidisipliner çalışmalarla katılım bilim dünyasının zenginleşmesine sebep olacaktır.

Bütün pozitif enerjimiz ve heyecanımızla ülkemizde Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Bilimlerin parlak geleceği ve evrensel bilime katkı sağlamak için, sizlerin de desteğiyle bilimsel, paylaşımcı ve katılımcı bir kongre düzenlemeyi hedefliyoruz.

Bu amaçla sizleri 18-20 Aralık 2020 tarihlerinde ONLINE olarak düzenleyeceğimiz kongremize davet etmekten onur duyduğumuzu bildirir, saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Mehmet KARATAŞ
Kongre Başkanı
Necmettin Erbakan Üniversitesi
Fen Fakültesi

Prof. Dr. Muhammed ASIM
Düzenleme Kurulu Başkanı
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi
Tarım ve Teknolojileri Fakültesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin