9. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Ekim - 17 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Island

KONGRE WEB SİTESİ
www.tybhdkongre2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri, 14-17 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan 9. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi’ne davet etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi, bilimsel nitelikleri ve sosyal yönleri ile yoğun bakıma gönül veren tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren, kendi alanındaki en önemli etkinliktir. İki yılda bir gerçekleştirilen, meslektaşlarımız tarafından özlemle beklenen, Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresinde çok sayıda bilim insanının katkıları ile güncel bilimsel gelişmeleri, araştırmaları, deneyimleri ve sorunları tartışarak, hep birlikte olacağız.

Kongremizin Ana Teması Yoğun Bakım Hemşireliğinde Kanıt Temelli “En İyi” Uygulamalar olarak belirlenmiştir. Son yıllarda hemşirelikte kanıt temelli araştırmaların uygulamaya aktarılması konusunda yoğun çalışmalar sürmektedir. Bu anlamda bilimsel kanıtlara hakim ve bu kanıtları uygulayabilecek yetkinlikte olan yoğun bakım hemşirelerine olan gereksinim giderek artmaktadır. Yoğun bakım hemşireliği alanında var olan kanıt düzeyi en yüksek uygulamaları “Kanıt Temelli “En İyi” Uygulamalar” başlığı altında gelenekselleşmiş alışkanlıkların yerine geçirebilmek adına var gücümüzle çalışmalıyız. Bu doğrultuda yoğun bakım hemşireliğine gönül veren meslektaşlarımızın değerli katkıları olacağına inanıyoruz.

Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak üzere tüm meslektaşlarımızı aramızda görmekten onur duyacağız.
Şimdiden katılımı yüksek ve başarılı bir etkinlik olmasını diliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Kongre Başkanı
Ebru KIRANER

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin