Uluslararası Katılımlı 3. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Mayıs - 29 Mayıs 2021

KONGRE ŞEHRİ
İzmit, Kocaeli, Türkiye
KONGRE YERİ
Tryp By Wyndham

KONGRE WEB SİTESİ
www.memecerrahisi2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Meme Cerrahisi Derneği tarafından düzenlenen Uluslararası Katılımlı 3. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi'nin 27-29 Mayıs 2021 tarihinde Tryp By Wyndham İzmit’te gerçekleştirileceğini duyurmanın mutluluğu içerisindeyiz. 2017 yılında meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ve katılımı ile meme cerrahisi alanında ilk olma özelliğini taşıyan ve genel cerrahların günlük pratiklerinde meme kanserinden daha sık olarak karşılaştıkları “Selim Meme Hastalıkları” ile ilgili güncel bilgilerin ve deneyimlerin paylaşıldığı 1. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi’ni hayata geçirmiştik. 2019 yılında düzenlemiş olduğumuz 2. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi’nde ise “Meme Kanseri Cerrahisinin Yönetimi – Tanıdan Tedaviye Hasta Serüveni” ana temasını ele almıştık.

Ulusal Meme Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu, üçüncü kongrenin ana temasının “Günümüzde Meme Cerrahisi” olmasında görüş birliğine varmıştır.

Kongrenin açılış gününde sık karşılaştığımız benign meme hastalıklarının ve meme cerrahisi sonrası gelişmelerin yönetimi, olağanüstü durumlarda meme kanseri yönetimi nasıl yapılmalı ve teknolojideki değişimler meme cerrahisini nasıl etkilemekte sorularına yanıt verecek şekilde planlanmıştır.

İkinci günde ise her yönüyle onkoplastik meme cerrahisi tartışılacaktır. 29 Mayıs 2021 günü ise Kocaeli’nde artık geleneksel hale gelen Kocaeli Meme Hastalıkları Derneği tarafından iki yılda bir yapılan "6th MayDay" Her Yönüyle Neoadjuvan Kemoterapi yabancı otörlerin katılımı ile İngilizce olarak gerçekleştirilecektir.

Kongre boyunca her gün sözel bildiri oturumları ile genç meslektaşlarımızın çalışmalarını sunmalarına, meme hemşirelerinin sorunlarını tartışabilmelerine ve hastaların sorunlarının survivorlar aracılığı ile masaya yatırılabilmesine imkan sağlanacaktır.

COVID-19 pandemisinin etkilerini halen yaşadığımız şu günlerde 27-29 Mayıs 2021 tarihinde COVID-19 sona ermesini diliyoruz. Bu umutla belirtilen tarihte kongreye katılan meslektaşlarımızın deneyimlerini rahatlıkla aktarabileceği interaktif panellerin yer aldığı bir platformu sizlere sunmak için düzenleme kurulu üyeleri olarak gayret göstermekteyiz.

Değerli meslektaşlarımız, Uluslararsı Katılımlı 3. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi’nde sizleri tekrar aramızda görmek bizi mutlu edecektir. Bilimsel içeriği üst düzeyde bir bilimsel kongre düzenleyeceğimize inanıyor, katılımınızı bekliyoruz.

Saygılarımla

Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk
3. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin