1. Dicle Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
24 Nisan - 25 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.dicleromatoloji.org
DAVET
Değerli Firma Temsilcileri

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD) Diyarbakır Şubesinin düzenlediği “1.Dicle Romatoloji Günleri " sempozyumu, online platformda 24-25 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenecektir.

Sempozyumun ana konusu “spondiloartritler” olacaktır. En fazla görülen romatizmal hastalar arasında yer alan spondiloartritlerin tanı ve tedavisinde son yıllarda önemli gelişmeler olmuştur. Bununla birlikte hala cevap ve çözüm bekleyen sorular ve sorunlar mevcuttur. Kas iskelet dışı tutulumları da olan spondiloartritler, farklı klinik disiplinleri de ilgilendirmektedir. İki gün boyunca deneyimli akademisyenlerle bu konuları ayrıntılı olarak konuşabilmeyi amaçladık.

Kapsamlı bilimsel programı ile beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz toplantımıza, değerli meslektaşlarımızın katılımı ve bilimsel katkıları sempozyumumuzu zenginleştirecektir.

Pandemi sürecinde online yapmak zorunda kaldığımız toplantımızı ileriki yıllarda yüz yüze yapma umudu ile “Dicle Romatoloji Günleri” ne katılımınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,
Prof. Dr. Remzi Çevik
Sempozyum Başkanı
TRASD Diyarbakır Şubesi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin