1. Doğu Anadolu Romatoloji Günleri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
27 Kasım - 28 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.trasdelazigromatoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD) Elazığ Şubesinin düzenlediği “1. Doğu Anadolu Romatoloji Günleri " sempozyumu, online platformda 27-28 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecektir.

Sempozyumum programının temelini romatolojik güncel konuların tartışılacağı oturumlar,“zor vakaların yönetimi konusunda uzman hekimlerce tartışılıp deneyimlerinin paylaşılacağı uzmanına danış” oturumları ve sözlü/poster bildiri oturumları oluşturacaktır. Ayrıca temel çalışma alanı kas iskelet sistemi olan hekimler olarak sempozyumumuzda romatolojik vakaların yanı sıra, bölgesel ağrılar, nöropatik ağrılar, osteoporoz gibi kemik metabolizma hastalıklarına da yer vereceğiz.

Alanlarında uzman konuşmacıların, romatizmal ve diğer kas iskelet hastalıklarındaki patogenez, klinik, tanı ve tedavi konularında son gelişmelerin yer aldığı sunumlarını ilgiyle dinleyip, sunacağı çalışmalarla heyecanlanacağız.

Sempozyumumuzda, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanları yanında bu hastalıklar ile karşılaşan Aile Hekimi, Ortopedi, İç Hastalıkları Uzmanı ve Araştırma Görevlisi meslektaşlarımızın da bilgilerini güncellenmesi amaçlanmaktadır.

Büyük bir özenle hazırlanan bilimsel programımızla sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Arzu Kaya
Sempozyum Eş Başkanı
TRASD Elazığ Şube Başkanı

Prof. Dr. Şebnem Ataman
Sempozyum Eş Başkanı
TRASD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin