1. Doğu Pediatri Kongresi ve 1. Doğu Pediatri Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Eylül - 27 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE YERİ
Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.dopek2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Doğu Pediatri Derneği olarak Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin katkıları ile bu yıl 1.'sini gerçekleştireceğimiz “Doğu Pediatri Kongresi”ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Hem bölgemizde hem de ülkemizde çocuk sağlığı alanında gerek zengin bilimsel içeriği gerekse kursları ile büyük beğeni toplayacak ve fark yaratacaktır. Sizlerin desteği ile büyük emekler ve fedakarlıklarla gerçekleştirilecek olan "Doğu Pediatri Kongresi"ne siz değerli çocuk sağlığı sağlık çalışanları tarafından büyük beğeni alacağına inanıyoruz.

Bu yıl ilkini yapacağımız kongre programımızı pediatri alanında çalışan hekimlerin yanında, pediatrik cerrahi, hemşirelik ve çocuk gelişimi alanlarında çalışan meslektaşlarımıza da yönelik hazırladık. Bu yıl ki temamızı “Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarında Güncel Bilgiler" olarak belirledik. Bu bağlamda çocuk sağlığının her alanından ilgi çekecek konular ve konusunda uzman konuşmacıları sizlerle buluşturacağız. Kurslarımızla önemli olduğunu düşündüğümüz konuları daha detaylı sunma fırsatı bulacağız. Yine günlük pratiğimizde sık kullanılan tanı ve tedavi yöntemleri ile çeşitli hastalıklara yaklaşımla ilgili en doğru bilgileri en uzman kişilerden dinleme fırsatı bulacaksınız. Kongremiz boyunca gerçekleşecek sürprizlerle dolu güçlü bir sosyal program hazırlıklarımız da devam etmektedir. Kongremize sözlü ve poster bildiriler de kabul edilecektir. Kabul edilen bildiri özetleri Kongre Kitapçığında yayınlanacaktır.

Sizleri, bilimsel bir ziyafet ve sosyal programlarla dolu bir kongre için Diyarbakır'a bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Komitesi Adına
Prof. Dr. Mehmet Ali TAŞ
KONGRE ONURSAL BAŞKANI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin