1. Eurasia Environmental Chemistry Congress

KONGRE TARİHİ
01 Kasım - 04 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Side, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Side Star Elegance Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.envirochem2018.org
DAVET
Değerli bilim insanları sizleri 01-04 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan the 1st Eurasia Environmental Chemistry Congress’e davet etmekten mutluluk duymaktayız. Kongre kimya biliminin bütün sektörlerinden üyeleri barındıran büyük bir dernek olan Kimyagerler Derneği tarafından organize edilmektedir. Atmosfer kimyası ve Hava Kirliliği, Su Arıtımı, Jeokimya, Toprak ve Zirai Çevre Kimyası, Kaynaklar ve Sürdürülebilir Materyaller/Enerji, Doğa, Zararlı Atıkların Kaynakları ve Çevre Kimyası, Atıkların Azaltılması, Kullanımı ve Muamelesi, Toksikolojik Kimya, Yeşil Kimya ve Endüstriyel Ekoloji, Çevresel Analiz ve İzleme kongrenin ana temalarıdır.

Çevre Kimyası ile ilişkili pek çok konu başlığı ve teknolojileri içeren bilginin artırılması ve yayımını amaçlamaktayız. Bu kongrenin ana hedefi çevre sorunlarına ilişkin dünya çapında bilgi paylaşımı için eşsiz bir platform oluşturmak amacıyla araştırmacı, bilim insanları ve üniversiteler, şirketler, enstitüler ve derneklerdeki uzmanları bir araya getirmektir. Konferans programına özel oturumlar, davetli konuşmacılar, poster/sözlü sunumlar ve çalıştaylar dahil edilecektir. Bunlara ek olarak düzenleme komitesi tarafından güzel bir sosyal program da organize edilmektedir.

Bu toplantıyı, güncel araştırma oturumlarıyla tamamlayarak dünya çapında hatırlanabilecek bir program şeklinde hazırlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Ulusal ve uluslararası katılımcılar tarafından en son gelişmeler, yenilikler ve fikir alışverişleri sunulacaktır.

Antalya güzel tarihi bir şehir olup Türkiye’nin en ünlü tatil beldesidir. Kasımda hava genellikle harika olup otel olanakları keyiflidir. Yazarları konferans web sayfası www.envirochem2018.org’da verilen rehber doğrultusunda özetleri göndermeleri için davet etmekteyiz. Gönderilen özetler Uluslararası Bilim Komitesi tarafından incelenerek Kabul edilen çalışmalar kongrede sunulacaktır.

Kongreye katılımınızdan onur duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Münevver SÖKMEN
Doç. Dr. Ali ALKAN
Doç. Dr. Ahmet DEMİRAK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin