1. Konya Romatoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
08 Ekim - 10 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE YERİ
Novotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.konyaromatoloji.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Romatoloji Derneği tarafından düzenlenecek 1. Konya Romatoloji Sempozyumu’nun 8-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Novotel Konya’ da gerçekleştirileceğini duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Bu önemli etkinlikte sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız. Tüm dünyayı etkileyen COVID 19 Pandemisi nedeniyle yüzüyüze gerçekleştiremediğimiz bilimsel hayatımızın bir parçası olan kongreleri online olarak gerçekleştirebiliyoruz. Umut ediyoruz ki pandemi biter, yeniden normalleşme sürecine döneriz ve yüz yüze bir toplantı gerçekleştirebiliriz.

1. Konya Romatoloji Sempozyumunda, romatizmal hastalıklara ait güncel konuların tartışılacağı konferanslar, paneller, “Uzmanına Danış” seansları, sözlü veya poster bildirileri şeklinde oturumlar yapmayı planlıyoruz. Romatoloji ve diğer ihtisas alanlarında uzman konuşmacılar, romatizmal hastalıklardaki patogenez, klinik, tanı, ayırıcı tanı ve tedavi konularında son gelişmeleri ele alacak ve moderatör hocalarımız başkanlığında meslektaşlarımız ile tartışacak.

Uydu sempozyumlarda, yeni tedavi ajanlarını yakından tanıma fırsatı bulacağız ve global tıp dünyasının romatoloji alanında geldiği noktayı hepbirlikte değerlendireceğiz.

Tarihi bir değeri olan Konya şehri aynı zamanda doğal güzellikler açısından da ülkemizdeki eşsiz yerlerden biridir. Pandemi sonlanırsa ve meslektaşlarımız sempozyumumuza katılabilirse ‘’Gez dünyayı gör Konya’yı’’ düsturuyla bu güzelliklikleri birlikte yaşayacağız. Sevgi ve hoşgörü kenti ‘’Ne olursan ol yine de gel’’ diyerek sizleri davet ediyor.

Bilimsel açıdan sizler için faydalı bir kongre olması dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Recep TUNÇ
Sempozyum Başkanı
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Abd.

Doç. Dr. Adem KÜÇÜK
Sempozyum Genel Sekreteri
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Abd.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.