1. Ulusal Baş Ağrısı Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Mart - 24 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Mövenpick Asia Otel

KONGRE WEB SİTESİ
basagrisikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Dostlarım;

Organizasyon komitesi adına sizleri uluslararası katlımlı, 1. Ulusal Baş Ağrısı Kongresine davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım.

Bildiğiniz gibi TND’nin ilk kurulan çalışma gruplarından biri olarak yaklaşık 20 yıldır Baş Ağrısı Kış Okulu eğitim programını sizlerin destekleri ile büyük bir başarı ile bugünlere dek getirdik. Baş Ağrısı Kış Okulu bir mezuniyet sonrası eğitim programı olarak düzenlenen ve tek bir spesifik konuya odaklanan ülkemizde ki ilk örneklerinden biridir. Kış okulumuzun bu başarısından sonra 2 yılda bir uluslararası katılımla düzenlemek istediğimiz Ulusal Baş Ağrısı kongresinin ilkini bu yıl 22-24 Mart 2024 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştireceğiz. Bu kongreyi bilimsel düzeyi yüksek bir kongre haline getirerek hem ülkemizden hem de Balkan ve Kafkas ülkeleri ile birlikte diğer Türk Cumhuriyetleri ve Orta Doğu ülkelerinden meslektaşlarımızın da yüksek katılım sağlamasını amaçlamaktayız. Bu nedenle konuları belirlerken baş ağrısında güncel bilimsel konuları tüm yönleri ile alanında uzman ve tecrübeli bilim insanları ile birlikte tartışmayı hedefledik. Kongre boyunca hem ülkemizin hem de uluslararası baş ağrısı camiasının önde gelen isimleri ile birlikte olma ve tartışma imkanına sahip olacaksınız. Ülkemizde baş ağrısını bilimsel olarak daha ileriye götürmek, konu ile ilgilenen genç meslektaşlarımızı hem camiamıza kazandırmak hem de onların kariyerinde bir dönüm noktası olabilecek bu kongremize katılımınız bizleri çok mutlu edecektir.

1. Ulusal Baş Ağrısı Kongresine katılımınızı bekler hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım.

Türk Nöroloji Derneği
Baş Ağrısı Çalışma Grubu adına
Prof. Dr. Necdet Karlı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.