1. Ulusal Kronik Yara ve Stoma Diyetisyenliği Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 04 Mayıs 2024

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
stomasempozyumu2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizde “Stoma Diyetisyenliği” konusunda ilk kez yapılacak olan 1. Ulusal Kronik Yara ve Stoma Diyetisyenliği Sempozyumu’nda sizleri ağırlayacak olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Sempozyumumuz 3-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Kent Üniversitesi ev sahipliğinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Beslenme ve diyetetik bilim dalında diyetisyenler çok farklı alanlarda görev yapmaktadır. Kronik yara ve stoma varlığında ise hastaların gereksinimlerine ve komplikasyonlarına uygun olarak bir beslenme planının uygulanmasının ne kadar gerekli olduğunun farkındayız. Ancak bugün ülkemizde bu konuda uzmanlaşmış diyetisyen sayısının yeterli olmaması bizi bu sempozyumu gerçekleştirmeye yönlendirmiştir. Bu doğrultuda ülkemizde kronik yara ve stoma beslenmesi konusunda uzmanlaşacak diyetisyenlerin sayısının artması hedeflerimiz arasındadır. Bu hedeflerimizi gerçekleştirmek ve beslenme ve diyetetik alanına katkımızı artırmak amacıyla sempozyumumuzun yıllar içerisinde devamlılığını da düşünmekteyiz. Sempozyuma aktif katılım sağlayamayan meslektaşlarımız 1 ay süresince tüm oturumlara erişim sağlayabilecektir.

İstanbul Kent Üniversitesi olarak sizleri aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı belirtir; sempozyumumuzun bilimsel çıktılarının hem camiamız hem de tüm paydaşlarımız için önemli katkılar sağlamasını temenni ederiz.

Saygılarımızla
Prof. Dr. Gamze AKBULUT

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.