1. Uluslararası Bilim ve İnovasyon Kongresi-INSI 2019

KONGRE TARİHİ
26 Ağustos - 29 Ağustos 2019

KONGRE ŞEHRİ
Pamukkale, Denizli, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.insicongress.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Bilim İnsanları,

26-29/08/2019 tarihinde ilkini gerçekleştireceğimiz I. Uluslararası Bilim ve İnovasyon Kongresi – (INSI 2019) Denizli Pamukkale’de düzenlenecektir. Kongremiz Multidisipliner bir kongredir. Uluslararası nitelikte olan kongremizde, yer alacak katılımcılar çalıştıkları çeşitli alanlarda bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşarak literatüre katkı sağlayacağı inancındayız.

Kongre sözlü sunumlardan oluşacaktır. Sunum dili Türkçe veya İngilizce’dir. Kongremizdeki ana konular aşağıda verilmiştir;

Eğitim Bilimleri
Fen ve Matematik Bilimleri
Güzel Sanatlar
Mühendislik Bilimleri
Sağlık Bilimleri
Sosyal Bilimler
Spor Bilimleri

Sunumlar, kongre salonlarında İngilizce ve Türkçe olmak üzere konuşmacının tercih edeceği dilde yapılacaktır. Ayrıca kongrede sunulan bildirilerin özet metinleri ve tam metinleri (Zorunlu Değildir) e-kitap olarak yayınlanacaktır. Yazarlar genişletilmiş çalışmalarını kitap bölümü olarak anlaşmalı yayınevi tarafından uluslararası kitap olarak yayınlayabileceklerdir.

Kongremizde sizleri aramızda görmekten gurur ve mutluluk duyacağız.
INSI Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.