1. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Biyoteknoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Ekim - 16 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Uşak, Türkiye
KONGRE YERİ
Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
sbb.usak.edu.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

I. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Biyoteknoloji Kongresi 14-16 Ekim tarihleri arasında Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecektir. Uşak Üniversitesi’nin düzenlediği bu kongrede siz değerli katılımcılarımızı şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kongremizin gelecek yıllarda sürdürülebilir olması yanında sosyal yönden de yeterli olabilmesi için ekibimizle birlikte çaba göstermekteyiz.

Kongremizin bilimsel kurulu değerli meslektaşlarımızın katkılarıyla düzenlenmiştir. Kongremiz meslektaşlarımız tarafından özellikle son yıllarda sağlık alanında yaşanan hızlı değişimlerin algılanması ve bu değişimlerin mesleki anlamda pratiğe yansımaları konularından oluşacaktır.

Kongremizin düzenleneceği ortam seçilirken, birbirimize yararlı olabileceğini düşündüğümüz bilgi alışverişine olanak sağlayabilecek, meslektaşlar olarak bilimsel toplantılar dışında kalan zamanlarda da bir araya gelip farklı çalışmalar için ekipler oluşturabileceğimiz özellikleri sağlamasına dikkat edilmiştir.

Kongremizin yönetim kurulu olarak sizleri kongremize davet etmenin onurunu yaşıyoruz.

Kongre Başkanı

Doç. Dr. Alper KARAGÖZ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin