1. VETUP Ulusal Veteriner Üroloji ve Nefroloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Eylül - 22 Eylül 2024

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Royal Teos Thermal Resort Clinic and Spa Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.vetup2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Birincisini düzenlemekten büyük mutluluk duyduğumuz "1. VETUP Ulusal Veteriner Üroloji ve Nefroloji Kongresi"ne sizleri davet etmekten onur duyarız. Kongremiz, Veteriner Üroloji ve Nefroloji alanında en güncel bilgileri ve en son gelişmeleri paylaşmak üzere 20-22 Eylül 2024 tarihleri arasında Royal Teos Thermal Resort’de gerçekleştirilecektir.

Bu özel etkinlikte, ülkemizin önde gelen Veteriner Hekim Akademisyenleri ve Klinisyenleri bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşacak, ayrıca sektördeki yenilikler ve ileri teknolojiler hakkında katılımcılara benzersiz bir bakış açısı sunacaktır. Kongremiz, çeşitli oturumlar, paneller ve çalıştaylarla zenginleştirilecek olup, mesleki gelişimimize katkı sağlayacak birçok fırsat sunmayı hedeflemektedir.

Kongreye katılımınız ile gerçekleşecek olan çalıştay ve sosyal etkinlikleri camiamız açısından birbirimiz ile daha yakın ilişkiler kurabilmemiz adına önemli bir fırsat olarak görmekteyiz.

Sizleri aramızda görmekten büyük onur ve mutluluk duyacağız.
Saygılarımızla,

Prof. Dr. Didem PEKMEZCİ
Kongre Onursal Başkanı


Değerli meslektaşlarım,

Genç Veteriner Hekimler Derneği olarak ülkemizin dört bir yanında çeşitli etkinliklerle mesleğimizi çağının ötesine taşımak için gönüllü arkadaşlarımızla yoğun bir gayret içerisindeyiz.

Cumhuriyetimizin 100. yılında VETGO eğitim kamplarımızdan sonra ulusal çaplı faaliyetlerimize bir yenisini daha ekleyerek VETUP kongrelerimizi PCO Event ile birlikte bu yıldan itibaren başlatıyoruz. 20-21-22 Eylül 2024 tarihlerinde Türkiye'nin dört bir yanından meslektaşlarımız ve meslektaş adaylarımız ile birlikte Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa Otel'de 1. Ulusal VETUP Üroloji ve Nefroloji Kongresi'nde hem akademik olarak becerilerimizin üstüne eklemeler yapacağız hem de İzmir'de sizler için seçtiğimiz harika bir otelde konaklayacağız.

Kongremiz, klinikte en sık karşılaştığımız vakalardan olan üroloji ve nefroloji alanını geniş kapsamlı olarak her biri mesleğimiz için gurur kaynağı olan kıymetli hocalarımızla son gelişmeleri tartışmak, deneyimlerimizi paylaşmak ve bir araya gelmek için önemli bir fırsattır.

Kongremizde emeği geçen başta Onursal Kongre Başkanımız çok kıymetli Prof. Dr. Didem PEKMEZCİ hocamız olmak üzere kongremize katkı sunan bizlere vakit ayıran kıymetli hocalarımıza, Genç Veteriner Hekimler Derneği Yönetim Kurulu üyelerimize, gönüllülerimize ve siz değerli meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. İzmir'de görüşmek dileğiyle...

Semi BOYACI
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.