10. Marmara Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Nisan - 09 Nisan 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Elite World Asia Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.marmarapediatri2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Marmara Pediatri Derneği’nin düzenleyeceği, 10. Marmara Pediatri Kongresi’nin 7-9 Nisan 2023 tarihleri arasında Elite World Asia-İstanbul otelinde canlı yapılacağını bildirmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarında bütüncül ve kanıta dayalı yaklaşımların tartışılacağı kongremizde, alanında geniş bilgi ve tecrübeye sahip değerli öğretim üyelerimiz deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır.

Geçtiğimiz yıllarda başarılı şekilde gerçekleştirdiğimiz dijital kongrelerimizin ardından, bu sene pandemi sonrası ilk canlı kongremizin bilimsel içerik olarak son derece tatmin edici geçeceğine inanmaktayız. Bu büyük buluşmanın sizlerin katkılarıyla değerleneceği bilinci ile sizleri davet ediyor, destek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

En içten sevgi ve saygılarımızla,

10. Marmara Pediatri Kongresi Başkanları
Prof. Dr. Engin TUTAR
Prof. Dr. Serap DEMİRCİOĞLU TURAN

Marmara Pediatri Derneği Başkanı
Prof. Dr. Figen AKALIN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.