11. Ulusal Alzheimer Sanal Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Eylül - 25 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.alzheimerkongresi2021.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

Bu yıl 11. kez düzenleyeceğimiz Ulusal Alzheimer Kongresi’nde sizlerle tekrar yüz yüze bir arada olabilmeyi umuyorduk. Ancak Pandemi’nin seyrinin nasıl gelişeceğini kestiremediğimizden bu yıl da sizlerle sanal ortamda birlikte olmaya karar verdik. Her yıl olduğu gibi alandaki son gelişmeleri gözden geçirme, ülkemizde yapılan ve yapılması gerekenleri birlikte tartışma olanağı bulacağız. Bir yandan Alzheimer hastalığı ve diğer demanslardaki bilimsel gelişmeleri, diğer yandan da klinik pratiğinizde yararlı olacak bilgileri paylaşmaya yönelik bir programla hazırladık. Hastalığın nörolojik yönünün yanı sıra psikiyatrik ve geriyatrik boyutları program içeriğini zenginleştirecek. Günlük pratiğinizi kolaylaştırmaya yönelik interaktif paneller ile konunun uzmanı arkadaşlarımızın deneyimlerini sizlere aktarabilmesini amaçlıyoruz. Demansiyel süreçlerin değerlendirilmesinde kullanılan yöntemlerin didaktik bir yaklaşımla aktarıldığı Davranış Nörolojisi Temel Kursu bu yıl da programda olacak.

Sanal Kongre’nin avantajları da var!... Bu yıl Kongre’mize 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü başlayıp, sizlerin çalışma temponuzu aksatmadan izlemenize yönelik daha esnek bir zaman akışı planlayabildik.

Tekrar yan yana, yüz yüze gelebileceğimiz, hepimiz ve ülkemiz için daha güzel, sağlıklı günleri umut ediyor, o günler gelene kadar sizlerle Sanal Kongre’mizde tekrar bir arada olmayı diliyoruz.

Prof. Dr. Murat Emre
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Haşmet Hanağası
Türkiye Alzheimer Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin