11. Ulusal Botanik Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 26 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
Amasya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.botanik.web.tr
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Ülkemizde bitki bilimi alanında araştırmalar yapan meslek gruplarını bir araya getirerek, bilgi ve deneyimlerin paylaşılmasını amaçlayan Ulusal Botanik Kongrelerinin 11.'sini 24-26 Ekim 2024 tarihleri arasında, Amasya Üniversitesi ev sahipliğinde yüz yüze ve online olarak düzenliyoruz.

Kongre kapsamında, benzer alanlarda çalışan bilim insanlarının fikir alışverişinde bulunması, multidisipliner araştırmalar açısından tanışma ortamı oluşturulması, lisans/lisansüstü öğrenciler için başarılı bir sunum ve kongre deneyimi hedeflenmektedir. Araştırmacılarımız arasında gerçekleşecek olan bilgi paylaşımının, ülkemize ve bilim dünyasına değerli katkılar sağlayacağını düşünerek Bitki Bilimi alanında önemli çalışmalar yürüten siz değerli araştırmacıları kongremize davet ediyoruz.

Yüz yüze ve online olarak düzenleyeceğimiz 11. Ulusal Botanik Kongresi’nde sizleri aramızda görmekten ve üniversitemizde ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtir, saygılar sunarız.

KONGRE BAŞKANI

Prof. Dr. Neslihan KARAVİN, Amasya Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Biyoloji Bölümü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.