11. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Nisan - 08 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Maxx Royal Oteli ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
cocukenfeksiyon2018.org
DAVET
Yüreği Çocuklar İçin Çarpan Sevgili Arkadaşlarımız,

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği adına, 10. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Kongresi‛ni, 5-9 Nisan 2017‛de Antalya‛da, Maxx Royal Belek Oteli ve Kongre Merkezi‛nde yoğun ilginizle gerçekleştirdik. “10. UÇEHK – 2017”, bilimsel kapsamı yanı sıra, sosyal içeriği ve konaklama ortamının niteliğiyle de büyük beğeninizi topladı. Katılım ve katkılarınız için teşekkür ediyoruz.

Artık her yıl düzenlenecek olan kongrelerimizden bir yenisine hazırlanırken, şimdiden coşkumuz daha da büyük. Çünkü 1998‛de kurulan Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği, 2018‛de, kuruluşunun 20. yıldönümünü kutlayacak. Bu açıdan, 2018 yılı kongremiz ayrı bir önem taşıyor… Öylesine ki, hazırlıklarına neredeyse “10. UÇEHK – 2017” biter bitmez başladık.

11. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Kongresi‛nin, 4-8 Nisan 2018‛de, yine aynı yerde, Antalya‛da, Maxx Royal Belek‛te yapılacağını duyurmaktan mutluyuz.

Yeryuvarımız giderek küçülüyor, bilgi ve olanaklara erişme giderek kolaylaşıyor. Ama yoksulluk, eğitimsizlik, gelir ve olanak dağılımı dengesizliği, insanlık için sorun olmayı sürdürüyor. Ayrıca tarihsel coğrafyamız, yüzyılımızın başından günümüze önemli dönüşümler yaşıyor, sonuçları kaçınılmaz biçimde yurdumuza, ulusumuza da yansıyor. Çocuk enfeksiyon hastalıkları alanının, bu sonuç ve sorunlardan uzak durabilmesi olanaksız.

Bulaşıcı hastalıklar, dünya ve ülkemiz için sorun olmayı sürdürüyor... Çevremizdeki savaş ortamından yurdumuza yönelen büyük sığınmacı göçü dalgası, Avrupa, Asya ve Afrika toplumlarıyla giderek artan içli dışlılığımız, Türk Ulusu'na her an yeni bulaşıcı hastalık kapıları açmaya hazır...

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği, 4-8 Nisan 2018‛de gerçekleştireceği 11. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Kongresi‛ni böyle bir tarih kesitinde yapmaya hazırlanıyor.

Katılımınızı, katkınızı, yararlanmanızı dileyerek...

Sevgilerimizle.

Prof. Dr. Emin Sami Arısoy

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği
Yönetim Kurulu ve
11. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Kongresi
Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin