12. Omuz ve Dirsek Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Nisan - 17 Nisan 2022

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.odcd2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Geçmişi çeyrek asıra ulaşmış Omuz Dirsek Cerrahisi Derneğinin 12. Kongresini; 13-17 Nisan 2022 tarihleri arasında İzmir'de Wyndham Grand Otel’de yapacağız. Bu kongremizde biraz daha değişik program hazırladık. Kongrenin 17 Nisan bölümünü sanal platformda yapacağız. 2020 yılında tüm dünyayı saran Covid pandemisi nedeniyle, Antalya da yapacağımız 11. Kongremizi iptal etmek zorunda kaldık ve 2020 Kasım ayında sanal kongremizi gerçekleştirdik. 2022 yılında pandeminin ortadan kalkacağı umuduyla yüz yüze kongremizi gerçekleştrmeyi düşünüyoruz.

Kongremizin en önemli özelliği, Kore Omuz ve Dirsek Cerrahisi Derneği “Misafir Ülke Derneği” statüsünde ağırlanacaktır. Omuz ve Dirsek Cerrahisinde tartışmalı konulara yer verilecek kongremizde, yerli ve yabancı konusunda deneyimli konuşmacılar yer alacaktır. Kongremiz SECEC patronajlığı altında yapılacaktır.

Bahar ayında güzel İzmirimizde buluşmak dileğiyle..

Prof. Dr. Mustafa Özkan
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin