13. Tıp Bilişimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Mart - 27 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
turkmia.net/kongre2021
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

İçinden geçtiğimiz bu salgın dönemde önemi bir kez daha ortaya çıkan tıbbi bilişimdeki yeni gelişmeleri tartışmaya ve her yıl artan bir ilgiyle beklenen kongremizde bu yıl online olarak birlikte olmaya karar verdik.

13. Türk Tıp Bilişimi Kongresi 24-27 Mart 2021 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. Ana teması “TELETIP” olan kongremizde Pandemide Bilişim, Sağlıkta 5G, Sağlıkta Yapay Zeka, Sağlık Eğitiminde Bilişim, Sağlık Biliminde Girişimcilik, Halk Sağlığı Bilişimi, Bilişim Etiği ve Hukuku, Biyoinformatik, Sağlıkta Sanal Gerçeklik, Gerontoloji Bilişimi gibi konularda panel konferanslar ve bilimsel etkinlikler yer alacaktır.

Kongremizin temel motivasyonları şunlardır:

– Tıbbi bilişim, sağlık bilişimi, tıp ve biyoinformatik gibi farklı disiplinlerde çalışan akademisyenleri, araştırmacıları ve uygulayıcıları bir araya getirmek.

– Akademisyenleri ve teknoloji sektörü temsilcilerini aynı çatı altında barındıracak bir platform oluşturmak.

– Çağdaş bilişim ve biyoinformatik merkezli konularda ayrıntılı bir tartışma yapmak.

– Diğer ilgili disiplinlerden gelen araştırmacılarla araştırma ağı kurma fırsatı sağlamak.

Kongreye bildiriler 8 Şubat 2021 tarihine kadar kongre web sitemizin Bildiri Gönderme linki ile gönderilebilir. Tıp Bilişimi Derneği Yönetim Kurulu olarak sizi bu önemli toplantıya davet etmekten büyük onur duyuyoruz. Katkılarınızla değer kazanacak kongremizde bir araya gelmeyi umuyoruz.

Prof. Dr. Oğuz Dicle , Tıbbi Bilişim Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin