13. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Nisan - 03 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.thdkitht2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle 13. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi bu sene sanal olarak düzenlenecektir.

13. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongremiz, ülkemizde düzenli olarak gerçekleştirilen en büyük organizasyon olmanın yanında yurt dışındaki benzerleri arasında da en önemli birkaç toplantıdan biri olma özelliğini korumaktadır. Ulusal Kemik İliği Nakli ile ilgili gelişmeler her yıl düzenlenen bu kongrede aktarılmaktadır.

Çalışma hayatımızda bizlere destek olan değerli hemşire ve veri yöneticilerini de unutmuyoruz. Kongremiz kapsamında onlar için “7. Transplantasyon Koordinatörleri Kursu” ve “Kemik İliği Transplantasyonu ve Aferez Hemşirelik Eğitim Programı” düzenlenecektir.

Kongremizde buluşmak üzere sağlıklı günler diler, kongre organizasyon komitesi adına en iyi dileklerimi sunarım.

Prof. Dr. G. Hayri Özsan
Türk Hematoloji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin