14. İstanbul Bilişim Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Aralık - 10 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulbilisimkongresi.org.tr/2020
DAVET
Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi olarak düzenleyeceğimiz 14. İstanbul Bilişim Kongresi bu sene “Virüsün Evrimi, Dijitalin Devrimi: Dağıtık Fiziksel Eski Dünya, Bütünleşik Dijital Yeni Dünya” temasıyla 9-10 Aralık 2020 tarihlerinde online platformda yapılacaktır.

Kongremizde, Dünyada ve Türkiye’deki pandemi sürecini ve yeni teknolojik gelişmeleri, Akıllı Şehirleri, Afet Bilişimini, Yenilenebilir Enerjileri, Sağlık ve Tarımın önemini, Sektörleri ve kurumları değişime zorlayan süreç ve teknolojik çözümleri, dijital dönüşümün hızlanması ile gelecekte değişecek iş, ticaret ve yaşam stilleri üzerine çalışmaları işleyeceğiz. Gelecek dönemimize ışık tutacak bu önemli konuları yine birbirinden değerli ve duayen konuşmacılarımızla birlikte ele alacağız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin