14. Klinik Onkolojide Güncel Tedaviler Sempozyumu-Medikal Onkoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 05 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Paloma Pasha Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.mog2019.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Medikal Onkoloji Derneği olarak, Dalya Turizm ile birlikte "XIV. Klinik Onkolojide Güncel Tedaviler Sempozyumu-Medikal Onkoloji Günleri" (eski adıyla Aydın Onkoloji Günleri) ni 03 -05 Mayıs 2019 tarihleri arasında Paloma Pasha Resort, Özdere'de gerçekleştirecek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ülkemizin çeşitli üniversiteleri ve eğitim-araştırma merkezleri ile hastanelerinde kanser ve tedavisi üzerinde çalışmalar yürüten bilim dalları ve kliniklere mensup onkoloji uzmanları ile bir kez daha bir araya gelecek olmanın heyecanını taşıyoruz. Oldukça dinamik bir bilim alanı olan “Kanser ve Kanser Tedavileri” konusunda yaşanan gelişmeleri paylaşarak bilgilerimizi tazelerken, ilginç ve yapıcı tartışmalar ile yeniden ortak paydalarda buluşmanın mutluluğunu yaşayacağımız şüphesizdir.

Düzenleme Kurulu olarak, XIV. Klinik Onkolojide Güncel Tedaviler Sempozyumu’na katılım ve katkıları ile değer katacak olan siz sevgili meslektaş ve çalışma arkadaşlarımız ile değerli sponsor firmalara teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Sabri BARUTCA
Medikal Onkoloji Derneği & Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.