14. Ulusal Endoüroloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Nisan - 04 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.endouroloji2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

İki yılda bir düzenlediğimiz ve Endoüroloji alanında ülkemizdeki en büyük organizasyon olan kongremizi, devam eden pandemi süreci nedeniyle online yapmaya karar verdik. Online kongrenin avantajlarını da kullanarak hazırladığımız ‘’14. Ulusal Endoüroloji Kongresi’’nde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Endoüroloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu olarak önceliğimiz, bilimsel açıdan üst düzeyde ve doyurucu bir ortam yaratmaktır. Ülkemizden ve dünyadan alanında öncü bilim insanlarını canlı olarak izleme ve soru sorma imkânı bulacağınız bir program hazırlamak için uzun süredir çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca, sözlü sunu ve video oturumlarında en güncel bilgileri paylaşacağımız ve daha iyiye ulaşmak için tartışmalar yapabileceğimiz oturumlar planlanmaktadır.

Bunun yanında online kongremizde Endoüroloji konusunda teorik ve pratik eğitim ihtiyacına yönelik olarak kurslar düzenlenecektir. Bu kurslarda, konusunda deneyimli eğitmenlerle bilgilerini güncellemek ya da geliştirmek isteyen meslektaşlarımız bir araya geleceklerdir.

Zengin içerikli programıyla verimli bir kongre olacağına inandığımız ‘’14. Ulusal Endoüroloji Kongresi’’nde sizlerle buluşmak dileğiyle.

Prof. Dr. İlker Seçkiner
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.