15. İstanbul KBB-BBC Uzmanları Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Eylül - 17 Eylül 2023

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
Elite World Sapanca Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulkbb2023.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

15. İstanbul KBB-BBC Uzmanları Kongresi 14-17 Eylül 2023 tarihleri arasında, Elite World Sapanca Hotel’de gerçekleştirilecektir.

15.İstanbul KBB-BBC Uzmanları kongresi düzenleme kurulu olarak, tüm katılımcıların faydalanacağı ve keyif alacağı bir kongre olmasını diliyoruz. Alanlarında deneyimli hocalarımızın konuşmacı olarak yer alacakları bilimsel programda, paneller, olgu tartışmaları, interaktif oturumlar olacaktır. Branşımızın önemli hastalıkları, tanı ve tedavisinde zorlukların yaşandığı durumlar, sağlık alanında teknolojik gelişmeler ile yenilikler tartışılacaktır. Genç meslektaşlarımızın da konuşmacı olarak katılacağı toplantımızda güncel durumu ve gelecekteki uygulamaları ayrıntılı tartışma fırsatı bulabileceğiz. Sözlü ve poster bildiri sunumları ve uydu sempozyumları da toplantının bilimsel akışı içinde yer alacaktır.

Siz meslektaşlarımızın değerli katılımları sayesinde zenginleşeceğine inandığımız 15. İstanbul KBB-BBC Kongresi'nde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyar, kongremizde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr Aslı Şahin Yılmaz
İstanbul KBB-BBC Uzmanları Derneği Başkanı

Doç. Dr. Çiğdem Tepe Karaca
15. İstanbul KBB-BBC Uzmanları Derneği Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.