16. Türk Rinoloji Kongresi 8. Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi 4. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi ve 1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Nisan - 04 Nisan 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.rinooto2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Daha önceki tarihlerde duyurmuş bulunduğumuz 10-13 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya Belek Gloria Kongre Merkezinde düzenleyeceğimiz 16.Türk Rinoloji Kongresi, 8.Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi, 4.Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi ve 1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi alınan karar doğrultusunda 1-4 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından ilan edilen COVİD-19 Pandemisi ülkemizde Sağlık çalışanlarının başarılı girişimlileri ile beklentilerin altında şiddetle sürmektedir. Daha önce ilan edilen tarihte mevsimin olağan enfeksiyonlarının görülecek olması ve aynı zamanda COVİD-19 salgının bilimsel veriler göz önüne alındığında artması beklendiğinden, hem sağlık çalışanlarının korunma önlemlerine destek olmak hem de hastalığın yayılmasına katkıda bulunmamak adına yukarıda anılan kongrelerin aynı program ve aynı kongre merkezinde ileri bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir.

Halen katılımları ile kongremize destek olan İlaç ve Medikal firmalara destekleri için teşekkür eder, sürecin ayrıntıları konusunda Valör Kongre Organizasyonları ile irtibata geçebilirler.

Bir önceki kongremizde bir ilki gerçekleştirdiğimiz RinoTV canlı yayınları bu kongremiz boyunca da daha etkin ve dinamik bir içerikle devam edecektir.

Kongrelerimizin bilimsel bir etkinlik olmasının yanı sıra büyük bir aile buluşması olduğunu düşünmekteyiz. Sosyal programımızın buluşma ve hasret gidermek için fırsatlar yaratmasını hedeflemekteyiz.

Sizleri kongremize katılarak bizlere destek vermeye davet ediyoruz.

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Mustafa Gerek
16. Türk Rinoloji Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Fazıl Necdet Ardıç
8. Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Ahmet Ömer İkiz
4. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Taner Kemal Erdağ
1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin