16. Ulusal Viral Hepatit Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Ekim - 15 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.vhsd2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Viral Hepatitle Savaşım Derneği çatısı altında düzenlenen "XVI. Ulusal Viral Hepatit Kongresi " 12-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Xanadu Resort Otel Belek - Antalya'da gerçekleşecektir.

Bilimsel kaliteyi artırmak ve hepatit alanındaki güncel gelişmeleri paylaşabilmek için kongremiz iki yılda bir gerçekleşmektedir. Multidisipliner yaklaşıma gösterdiği özenle viral hepatite gönül vermiş farklı bilim dallarından da pek çok hekimin üyesi olduğu derneğimizin düzenlediği kongre, hepatitlerin her yönüyle, değişik açılardan tartışıldığı bir bilim ziyafeti şeklinde geçmektedir.

Kronik hepatitlerin çözüm bekleyen yönlerini hep birlikte daha detaylı tartışma imkanı bulacağımız kongremize tüm meslektaşlarımızı davet ederiz.

Saygı ve sevgilerimizle sağlıklı günler dileriz,
VHSD Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.