18. Ulusal Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Konferansı

KONGRE TARİHİ
29 Eylül - 30 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Kayseri, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
zmgm2020.erciyes.edu.tr
DAVET
Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneği tarafından düzenlenen Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Ulusal Konferansları geleneksel olarak iki yılda bir gerçekleştirilmektedir.

Pandemi şartları nedeni ile ertelenmiş olan 18. Ulusal Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Konferansı, 29-30 Eylül 2022 tarihlerinde Erciyes Üniversitesi Yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü olarak tüm meslektaşlarımızı Kayseri’ye bekliyoruz. Anadolu’nun ortasında, Erciyes Dağı’nın eteklerinde yapılacak bu konferansın ev sahibi olarak sizlere şimdiden hoş geldiniz diyoruz.

İnşaat mühendisliği uygulama alanlarında zeminle ilişkisi olmayan yapı yoktur. Gelişen teknoloji ile birlikte geoteknik mühendisliği mesleğimizde de bilimsel ve uygulamaya yönelik çalışmalar ve sorunlar hızla değişmektedir. Yapacağımız konferansın en önemli amacı; kişisel ve kurumsal bilgi birikiminin aktarılması, paylaşımı ve sağlıklı olarak tartışılmasıdır. Yapılacak oturumlarda geoteknik mühendisliği ile ilgili tüm konularda bildiriler sunulacaktır. Görüş ve düşüncelerin sağlıklı ve yapıcı ortamlarda paylaşılması ile oluşturulacak karşılıklı etkileşim, meslektaşlarımıza ve katılımcılarımıza yeni ufuklar açacaktır.

Amaçlarımıza ulaşmak, ancak sizlerin katkı ve destekleri ile mümkün olacaktır. Konferansımıza sizleri davet ediyor ve katılımınızı heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımızla...

Konferans Düzenleme Kurulu Başkanları

Doç. Dr. Erdal UNCUOĞLU - Doç. Dr. Zülküf KAYA

Konferans Yürütücüleri

Dr. Öğr. Üyesi Hacı Bekir KARA - Arş. Gör. Aykut EROL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.