2. Güncel Kan Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Nisan - 05 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kanhastaliklarikongresi.com
DAVET
Değerli Kan Hastalıkları Ailemiz,

Bu sene kongre yapma konusunda zorlandık, destekleyici bulmakta güçlük çektik.2018 yılı içinde döviz fiyatları en az ikiye katlanmış ve Türk Lirası bazında paramız önemli ölçüde değer kaybetmiştir. Tüm güçlüklere karşı kongre yapma konusundaki çalışmalarımızı sürdürdük.

Kongremiz 3 Nisan 2019 de yandal uzmanlık öğrencileri ve uzmanlar için hekim kursu, 3-5 Nisanda 2019 de kongre olmak üzere toplam üç günlük aktivite içerecektir.

Kongremiz ülkemizin Avrupalaşmış kenti Antalya’da yapılacaktır. Hastaların kaynaşmaları, bilgilenmeleri, bilinçlenmeleri, her şeyden önemlisi hemoglobin ailesinden bir birey olarak kendini tanıma yönünden iyi bir fırsat olacaktır. Kongremizde konusunda uzman yetkin bilim insanları konuların aydınlatılması, paylaşımı ve hasta deneyimleri konusunda rehberlik edeceklerdir.

Güncel Kan Hastalıkları Kongresinde görüşmek üzere.

Prof. Dr. Yurdanur KILINÇ
2.Güncel Kan Hastalıkları Kongresi Kongre Başkanı

Gün geçtikçe giderek daha da önem kazanan ve toplumsal bir sorun haline gelen kan hastalılarının önlenmesi amacı ile çalışmalar hızla devam etmektedir. Özellikle kamu kurumu ve kuruluşlarının yanında aynı zamanda bu alanda hizmet veren sivil toplum kuruluşları da geçmişten günümüze kadar üzerlerine düşen görevleri yerine getirmektedir.

Bu düşünce ile daha önceki yıllarda olduğu gibi her zaman yanımız da bulunan bizleri tedavi eden hekimlerimize yönelik, kan hastası ve aileleri için düzenleyeceğimiz kongremizde sizleri bir araya getirmek sorunlarımızı görüşmek, çözümlerine katkı sağlamak ve sağlık alanında yaşanan son gelişmeleri istişare etmek amacındayız.

Düzenleyeceğimiz 2. Güncel Kan Hastalıkları Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur duyuyorum.

Saygılarımla,

Ali KILIÇ
Kan Hastalıkları Federasyonu
Genel Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.