2. Hematolojik Nadir Hastalıklar Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Şubat - 09 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bafra, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Concorde Luxury Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.nadirhastaliklar2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Hematolojik Nadir Hastalıklar Derneği olarak; kendi alanındaki bilimsel gelişmeleri dünyaya paralel bir şekilde ülkemizde gerçekleştirmeyi, bu alanda verilen sağlık hizmetinin kalitesini arttırmayı ve bu kapsamda ulusal/uluslararası katılımlı araştırmalar yapmayı, yürütmeyi ve üyelerimizi bu yönde desteklemeyi amaçlıyoruz. Yine bu kapsamda nadir hematolojik hastalıklarla ilgili tanı, tedavi, takip ve sağlık bakım hizmetlerinde standartları oluşturmak ve uygulanmasına katkı sağlamak istiyoruz.

Bu amaçlarımız doğrultusunda güncel, doğru ve pratik bilgilerin bu alanda çalışanlara hızlı ve etkin olarak ulaşabilmesi için uluslararası katılımı da hedefleyen bilimsel eğitim faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Bunlara ilave olarak, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek toplumun farkındalık ve bilinç düzeyini yükseltmeyi ve insan hayatına değer katmayı da üzerimize bir vazife olarak görmekteyiz.

Bu hedeflerimizi gerçekleştirmek amacı ile 2. sini düzenleyeceğimiz Hematolojik Nadir Hastalıklar Kongresi’nde siz değerli katılımcıların ilgisini çekecek, tanıdan tedaviye, standart yaklaşımdan uzman görüşüne, klinik araştırmadan yapısal gelişmelere kadar geniş bir yelpazede bilimsel program hazırladık. Kongre öncesi Hematoloji Üniversitesi kapsamında eğitim programı ile genç meslektaşlarımızla güncel bilgilerimizi gözden geçireceğiz. Ayrıca, “Beyaz Geceler Oturumları” ile de bilimsel programın dışında farklı konu ve alanlarda söyleyişilere katılım imkanı bulacaksınız. Uluslararası katılımcıların da olduğu kongrenin her düzeyde katılımcıya faydalı olacağını düşünüyoruz. Siz değerli katılımcıların desteği ile kongre bilimsel programı daha güçlü bir hal alacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 7-9 Şubat 2019 tarihleri arasında Kıbrıs Concorde Luxury Resort Hotel Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz II. Hematolojik Nadir Hastalıklar Kongresi’nde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Mehmet Ali Erkurt
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Mehmet Sinan DAL
Genel Sekreter

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin