2. HIV-AIDS Farkındalık Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
01 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Kocaeli, Türkiye
KONGRE YERİ
Wellborn Luxury Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hivaidssimpozyumu.com
DAVET
Sayın meslektaşlarımız;

Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Şehir Hastanesi ve Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından 1 Aralık 2023 tarihinde Wellborn Hotel Kocaeli’de II. HIV/AIDS Farkındalık Sempozyumu yapılması planlanmaktadır.

HIV/AIDS hasta sayısı ülkemizde giderek artış göstermekle birlikte, tedavi başarısı, hastalara erken ulaşılması, erken tanı konulması, tedaviye hızlı başlanabilmesi ilişkilidir. Kür çalışmaları tüm Dünya’da devam etse de, HIV epidemisi üzerinde durulması gereken, hastalıktan korunma yollarının bilinmesi, hastaların tedavi edilmesi, hastaların yaşam konforunun ve bulaş riskinin azaltılması adına bilincin arttırılmasının önemini bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

HIV/AIDS Farkındalık Sempozyumunda güncel hastalık seyrinin ülkemizdeki durumu, yapılabilecek çalışmalar, alınabilecek önlemlerin konuşulması, irdelenmesi, HIV/AIDS epidemisinin sonlandırılmasına katkıda bulunulması hedeflenmektedir.

Sizlerle hepbirlikte buluşmaktan onur duyacağız. Sempozyuma katılımınız ile heyecanımıza ortak olmanızı diliyoruz.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Şehir Hastanesi ve Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi iş birliği ile 1 Aralık 2023’ de Wellborn Hotel Kocaeli’ de yapılacak olan II. HIV/AIDS Farkındalık Sempozyumumuza davet ediyoruz.

Sempozyum Başkanları
Prof. Dr. Sıla AKHAN
Dr. Öğr. Üyesi Gülten ÜNLÜ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.