2. Mersin Çocuk Nörolojisi Kış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
08 Kasım - 09 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Mersin, Türkiye
KONGRE YERİ
Mersin HiltonSA

KONGRE WEB SİTESİ
www.mersinpednorokissempozyumu2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin 21., çocuk nörolojisi bilim dalının 16. yaşını tamamladığı yılda bilim dalımız olarak Türkiye Çocuk Nörolojisi Derneği ile birlikte ulusal katılımlı bir kış sempozyumu düzenlemekteyiz. Sempozyum programını çocuk nörolojisi klinik pratiğinin en önemli konularından biri olan epilepsi teması oluşturmaktadır. Sempozyumumuzun hedef kitlesi çocuk nörolojisi yan dal asistanları ve uzmanları oluşturmaktadır. Yoğun bilimsel programımızın yorgunluğunu sosyal aktivitelerle hafifletmeye çalışacağız. Sempozyum düzenleme kurulu adına sizleri 8-9 Kasım 2019 tarihleri arasında Mersin’de yapılacak olan Mersin Çocuk Nöroloji II. Kış Sempozyumuna davet etmekten mutluluk ve onur duyuyorum.
Sempozyumumuz değerli konuşmacılar ve sizlerin katılımıyla güzelleşecektir. 8-9 Kasım 2019’da Mersin'de buluşmak dileğiyle.

Saygılarımla,

Prof. Dr.Çetin Okuyaz
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin