2. Uluslararası 3. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Ocak - 09 Ocak 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.halkhemder2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Mart 2020’den beri içerisinde bulunduğumuz korona virüs pandemisi nedeniyle ertelenen “2. Uluslararası 3. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi” 7-9 Ocak 2021 tarihleri arasında online gerçekleştirilecektir.

Düzenleme Kurulu adına sizleri “2. Uluslararası 3. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi’ne davet etmekten onur duymaktayım. Kongre ana teması “Sağlıklı Bir Toplum İçin Bugünden Yarına Güç Birliği” olarak belirlenmiştir. Ana tema doğrultusunda birlikte hareket ederek ve diğer disiplinlerle işbirliği yaparak sağlıklı bir toplum hedefine ulaşılması amaçlanmıştır. Kongrede, koruyucu sağlık hizmetlerinde halk sağlığı hemşiresinin yeri ve geleceği, halk sağlığı hemşireliğinde güncel konular ve sağlıklı toplum hedefine ulaşmada halk sağlığı hemşirelerinin rolleri ele alınacaktır.

Kongrenin bilimsel programında profesyonel katkıların paylaşılmasını ve Halk Sağlığı Hemşireliği Derneği’nin ortak sesinin ilgili tüm kişi ve kuruluşlara ulaşmasını diliyoruz. Kongreye katılımınız ve değerli görüşleriniz ile desteklemeniz Derneğimizi güçlendirecektir.

2. Uluslararası 3. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi’nde görüşmeyi bekliyoruz.
Saygı ve Sevgilerimizle,

Prof. Dr. Ayfer TEZEL
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin