2. Uluslararası Öğrenme Güçlüğü E-Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Aralık - 11 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
oogkongresi.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Gazi Üniversitesi Öğrenme Gelişim Eğitim Uygulama ve Araştırma (ÖEGM), Özel Eğitim Bölümü ve Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği işbirliği ile düzenlenen II. ULUSLARARASI ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ KONGRESİ‘ne sizi davet etmekten mutluluk duymaktayız. Kongremiz 09-10-11 Aralık 2021 tarihleri arasında ONLINE olarak gerçekleşecektir ve kongre dili Türkçe ve İngilizce olacaktır.

Kongremiz doğumdan yetişkinliğe kadar öğrenme güçlüğünü disiplinler arası bir yaklaşımla ele almayı hedeflemektedir. Kongremizin ana teması

“Müdahaleye Tepki Modeli Uygulamaları” olarak belirlenmiştir. Kongremizin temel amacı, en son araştırmaların ışığı altında öğrenme güçlüğünü tüm yönleri ile ele almaktır. Kongre ana ve alt teması ile ilgili farklı bakış açılarını, iyi ve başarılı uygulama örneklerini, güncel konuları, değişim ve gelişmeleri paylaşmak için öğrenme güçlükleri alanına emek harcayan akademisyenler, uzmanlar, öğretmenler, öğretmen adayları, aileleri ve öğrenme güçlükleri ile mücadeleye gönül vermiş tüm paydaşlar kongremize davetlidir.

Prof. Dr. Emine Rüya ÖZMEN
Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

Atıf Tokar
Türkiye Disleksili Çocuklar Vakfı
Yönetim Kurulu Üyesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin