2. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi-UTSAK

KONGRE TARİHİ
01 Kasım - 03 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Şanlıurfa, Türkiye
KONGRE YERİ
Harran Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.utsakcongress.com
DAVET
Değerli Araştımacılar

Harran Üniversitesi ev sahipliği ve katkılarıyla 01 - 03 Kasım 2019 tarihleri arasında Şanlıurfa’da II. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi’ni (UTSAK) düzenlemeyi planlamış bulunmaktayız.

UTSAK CONGRESS olarak daha once Kemer, Mardin, Nevşehir, Yalova ve Bandırma’da olduğu gibi bu kongrede de Tıp ve sağlık bilimlerinin her alanında tebliğler kabul edilebilecek (sözlü ve poster sunum), kongrede müzakere edilecek, bilim insanları çalışmalarını değerlendirecek ve sunulan tebliğlerin özetleri özet kitabında, bildiri tam metinleri de Bildiri kitabında yayınlanacaktır.

Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi’nde (UTSAK) bildiriler Türkçe ve İngilizce sunulabilir.

Kongrede Tıp ve Sağlık Bilimlerinin tüm alt dallarında tebliğ müracaatı yapılabilmektedir. Bilim kurulu tarafından kabul edilen tebliğler, kongre programında yer alacaktır.

Kongre, üç gün sürecektir. İlk iki gün tebliğler sunulacak ve son gün de Şanlıurfa’nın tarihi ve kültürel yörelerine gezi düzenlenecektir.

Sizleri, 01 - 03 Kasım 2019 tarihleri arasında Harran Üniversitesi kampüsünde yapılacak olan kongreye davet ediyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.