22. Uluslararası Veteriner Hekimliği Öğrencileri Bilimsel Araştırma Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Mayıs - 09 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
vetbak.istanbulc.edu.tr
DAVET
İstanbul Üniversitesi–Cerrahpaşa, Veteriner Fakültesi, Bilimsel Araştırma Kulübü tarafından, 8-9 Mayıs 2021 tarihleri arasında, online katılımlı olarak düzenlenecek olan “22. Uluslararası Veteriner Hekimliği Öğrencileri Bilimsel Araştırma Kongresi” ne sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

Gerçekleştirilecek kongrede; ulusal ve uluslararası veteriner fakültesi öğrencileri, öğretim elemanları ve veteriner hekimleri bilimsel bir tartışma ortamında buluşturmak, üniversite öğrencilerini akademik çalışmalara özendirmek, hazırlanan projeler ile ülkemize, öğrencilerimizin kariyerlerine ve sektöre katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası veteriner fakültelerinde okuyan öğrenciler arasında iletişimi güçlendirmek, iş dünyası ile öğrenciler arasında yeni köprüler kurmak, öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, ulusal ve uluslararası çapta bilgi aktarımı ve paylaşımını sağlamak amaçlanmaktadır.

Saygılarımızla

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin