26. Uluslararası Türk Pedodonti Derneği Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Ekim - 13 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Concorde De Luxe Resort Lara

KONGRE WEB SİTESİ
www.turkpedo2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 10-13 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya, Concorde De Luxe Resort Hotel’de gerçekleştirilecek olan 26. Uluslararası Türk Pedodonti Derneği Kongre’sine davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyorum. Antalya’nın en güzel beldelerinden biri olan Lara’da gerçekleştirilecek olan kongremizde, Çocuk Diş Hekimliği alanında konularında çok değerli bilim insanlarının konferanslarının yanı sıra, sözlü bildiri ve poster sunumları gerçekleştirecektir. Bilimsel aktiviteler ile birlikte, sosyal olarak da çok güzel geçeceğine inandığımız kongremizde yönetim kurulu ve organizasyon komitesi olarak her geçen gün büyüyen Pedodonti camiasını aileleri ile birlikte görmeyi arzu ediyoruz. Kongre ile ilgili bütün detaylara www.turkpedo2019.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bilimsel ve sosyal paylaşımlarımızla güzel bir kongre geçirmek ve derneğimizin prestijini ulusal ve uluslararası alanda bir adım daha öne taşımak ve sizlerin de desteği ile yeni adımlar atabilmek ümidiyle tüm meslektaşlarımı kongremize davet etmekten onur duyarım.
Antalya’da görüşmek dileği ile…

Sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr.Figen Seymen
Türk Pedodonti Derneği Başkanı

Sevgili Meslektaşlarım

Hepinizi bilgilerinizi yenilemeye, teknolojik gelişmeleri yakalamaya, kuşaktan kuşağa deneyimlerinizi paylaşmaya ve güzel anılar biriktirmeye 26. Uluslararası Türk Pedodonti Derneği Kongresine bekliyoruz.

Bilimsel ve pratik eğitimimizin, fakülte ve kontenjanlarımızın artması ile nicelik ve nitelik olarak yetersizleşmesi, performans uygulamalarının getirdiği iş yükünün ağırlaşması, sağlık politikalarının koruyucu, önleyici değil tedavi edici şekillenmesi yanında, sosyal medyada flor, macun kullanımı karşıtı söylemler ile mücadele etmek zorunda kaldığımız günler yaşamaktayız.

Tüm bu olumsuzluklara karşın kongremizde Bilimsel Komitemizin titiz çalışmaları ile birbirinden değerli konuşmacılar, sosyal komitemizin katkıları ile sosyal aktiviteler ve siz saygıdeğer katılımcıların poster-sözlü sunumları, katılımcı firmalarımızın teknolojik yenilikleri sizi karşılayacak.

Antalya’da, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılında Cumhuriyetimizin temelinin ve gelişmesinin bilimin aydınlığında olacağı söylemiyle
sonbaharda buluşmak üzere.

Prof. Dr. Atilla S. Ataç
Kongre Organizasyon Komitesi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.