3. Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Kasım - 24 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Ela Quality Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.bariatrik2019.org
DAVET
Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Derneği adına sizleri 21-24 Kasım 2019 tarihinde ikincisi yapılacak olan ulusal kongremize davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyarız.

Obezite ve obezite ile ilişkili Tip 2 Diyabetes Mellitus 21. yüzyılın en önemli epidemik hastalıklarındandır. Obezite prevalansı çok hızlı artmaktadır. Ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi giderek artan hasta ve dolayısıyla cerrahi uygulama sayıları, standart bir eğitimi ve taraflar arasında bilimsel işbirliğini gerektirirken; özellikle bu alanda inanılmaz bir hızda artan bilimsel çalışma, yayın ve teknolojik gelişmeleri izlemeyi de zorunlu kılmaktadır.

Bariatrik ve metabolik cerrahi işlemleri teknolojik gelişme ve ilerlemeye parelel olarak çogunlukla laparoskopik ve robotik yöntemler kullanılarak uygulanmaktadır. Kongremiz; teknoloji ve cerrahinin buluştuğu kurslar, konferanslar, panelller, canlı yayınlar, uzmanına danışın ve yuvarlak masa tartışmaları ile sizleri kalite ve deneyimiyle yıllarını bu alana vermiş uzmanlarla buluştururken, bariatrik ve metabolik cerrahinin tüm taraflarının temsiliyetini, katkı ve katılımını da amaçlamaktadır.
Antalya’da, Ela Quality Otel’de gerçekleşecek olan kongremize siz değerli meslektaşlarımızın katkıları çok değerlidir. Konfor ve huzurun bir arada buluştuğu bir mekanda, konu ve deneyimli konuşmacıları ile bilimsel, doğal güzellikleri ile görsel şölen yaşatacak kongremize hepinizi bekliyoruz.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp

Kongre Sekreteri
Prof. Dr. Halil Özgüç

Dernek Başkanı
Prof. Dr. M. Mahir Özmen

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin