3. Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
29 Kasım - 02 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Merit Crystal Cove Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.aciltipkibris.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Acil tıp uzmanı hekimlerin ve aile hekimlerinin ortaklaşa düzenlediği “3.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu“ ile karşınızdayız. İlkini Gürcistan'ın Batum kentinde, ikincisini ise Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlediğimiz sempozyumun üçüncüsünü, Acil Tıp ve Aile Hekimliği alanındaki yenilikleri paylaşacağımız 3.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumumuzu 29 Kasım - 02 Aralık 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenleyeceğiz.

Sempozyuma Türkiye'den Acil Tıp Uzmanları Derneği ve Trabzon Aile Hekimleri Derneği destek vermektedir. Sempozyuma Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan hekimlerin katılmasını bekliyoruz.

Bu sene üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu ile acil tıp alanındaki yenilikleri ve tecrübelerimizi, aile hekimliği alanındaki gelişmeleri hekimlerle paylaşacağız ve onların da bizlerle paylaşmasına olanak sağlayacağız. Sempozyum programında ülkeler arasındaki aile hekimliği uygulaması ile acil tıp uygulamalarının tartışılacağı bir sempozyum, Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti birinci basamak sağlık hizmetleri ve acil sağlık hizmetleri çalıştayı, acil tıp ve aile hekimliği alanında kurslar ve konular yer alacaktır.

Hepinizi, acil tıp hekimlerinin ve aile hekimlerinin üçüncü buluşması olan, 29 Kasım - 02 Aralık 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenlenecek olan “3.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu“ na davet ediyoruz

Saygılarımızla

Sempozyum Başkanları

Prof. Dr. Başar Cander
Sempozyum Başkanı

Dr. Hakan UZUN
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin