3. Uluslararası Kanser ve İyon Kanalları Kongresi-CANCERION 2021

KONGRE TARİHİ
16 Eylül - 18 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.cancerion.com
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

3. Uluslararası Kanser ve İyon Kanalları Kongresi'nin (CANCERION-2021) 16-18 Eylül 2021 tarihlerinde çevirim-içi olarak yapılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu prestijli bilimsel etkinlik İstanbul Medipol Üniversitesi himayesinde gerçekleştirilecektir.

Kongremizin ana teması “Kanser metabolizması, translasyonel onkoloji ve iyon kanalları” olacaktır. Tematik açılış konuşmaları, paneller ve sözlü sunumlar ile birlikte, kongrenin ilk gününde kongre öncesi kurslar yapılacaktır.

Bu kongre, akademi ve endüstride onkoloji alanında olarak disiplinlerarası araştırma ve eğitim ile ilgilenen biliminsanlarını bir araya getirecektir.

Toplantının ana alt başlıkları (1) Kanser metabolizması, (2) Translasyonel onkoloji, (3) Kanserde güncel yaklaşımlar ve (4) Kanserde İyon kanalları olarak belirlenmiştir.

Mustafa B. A. CAMGOZ (Imperial College, UK), Onursal Açılış Konferansını verecektir. Genel konferanslar, moleküler yaşam ve kanser bilimlerinin çeşitli alanlarını temsil eden seçkin bilim insanı tarafından verilecektir.

CANCERION-2021 Düzenleme ve Bilim Kurulu adına sizleri kongremize davet etmekten ve bu toplantıya katılımınızı sağlamaktan onur duyarız.

Prof. Dr. Turkan YİĞİTBAŞI
İstanbul Medipol Üniversitesi
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Mustafa GÜZEL
İstanbul Medipol Üniversitesi
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.