4. Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri

KONGRE TARİHİ
19 Ocak - 21 Ocak 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ailehekimligiakademisi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Aile Hekimliği alanında akademik etkinlikler yaparak ulusal ve uluslararası düzeyde bilime katkıda bulunmak, Aile Hekimliği disiplinini geliştirmek ve Aile Hekimliği akademisyenlerinin yetişmesini ve gelişimini desteklemek amacıyla hazırladığımız Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri’nin (e-Akademi) dördüncüsünü 19-21 Ocak 2023 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştireceğiz.

Uygulamada çalışan ve akademik etkinliklerde bulunan aile hekimleri, akademik ortamlara yeni giren genç akademisyenler, deneyimli akademisyenler ve uluslararası davetli akademisyenler Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri’nin hedef katılımcılarını oluşturmaktadır.

Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri’nde yer alan oturumlar 10-15 akademisyenin katıldığı küçük grup tartışmaları şeklinde gerçekleşmektedir. Bu oturumlarda katılımcıların çeşitli alanlardaki kendi akademik deneyimlerini paylaşmaları ve tartışmaları beklenmektedir. Bazı oturumlar aşağıda tanımlanmıştır:

Hastayla Görüşmeden Öğrenme Deneyimlerimiz
Reflektif Öğrenme
Eleştirel Değer Biçme (Kanıta Dayalı Tıp)
Makalemi Gönderiyorum
Bilimsel Makale Hakem Değerlendirmeleri (Hakemlik Yapıyoruz)
Akademik Birim Kurma ve Geliştirme Deneyimlerimiz

Bu alanların dışında olduğunu düşündüğünüz akademik deneyimlerinizi göndermeniz durumunda uygun oturumlar eklenebilecektir. E-Akademi Günlerine katılmak isteyenlerin paylaşmak istedikleri deneyimlerini bildiri halinde 13 Ocak 2022 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. E-Akademi bilimsel programı bu paylaşımlara göre şekillenecektir.

Katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Okay BAŞAK
Aile Hekimliği Akademisi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.