4. International Pilonidal Conference

KONGRE TARİHİ
04 Ekim - 05 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
pilonidal2024istanbul.org
DAVET
Dear Colleagues,

On behalf of the International Pilonidal Society (IPS), I have the honour and pleasure to announce the 4th International Pilonidal Conference will be held on 4th-5th October 2024, in Istanbul, Türkiye.

IPS is proud to host the program with the Turkish Society of Colon and Rectal Surgery (TKRCD) and the support of Istanbul Medipol University.

The conference will present new developments in the field of Pilonidal Sinus at a modern venue. The programme will showcase the latest in scientific discoveries, patient reported outcomes and treatment techniques.

We invite you to submit abstracts for presentation and honour us with your active participation in the conference.

Sincerely,

Dr. A. Peter Wysocki
Founder and President
International Pilonidal Society


Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Sizleri dünyanın başkenti İstanbul’da gerçekleşecek 4. Uluslararası Pilonidal Kongresi‘ne davet etmekten onur duyuyorum.

International Pilonidal Society ile Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği’nin ortak düzenlediği kongre, pilonidal hastalıkta dünyanın önde gelen isimlerini bu hastalıkta literature yön veren Türkiye’den cerrahlarla buluşturuyor.

Bu kongrede İstanbul Medipol Üniversitesi’nin destekleriyle, özellikle genç meslektaşlarımızın katılımını kolaylaştırmayı hedefledik. Sözlü sunumlar için ayrılan süreyi artırarak sizlerin de aktif bir şekilde kongreye katılmanızı sağlamayı amaçladık. Ulusal ve uluslararası pek çok önemli konuşmacının tecrübelerini paylaşacağımız heyecan verici bir bilimsel toplantı hazırlıyoruz.

4-5 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek 4. Uluslararası Pilonidal Kongresi’ne hepinizi bekliyoruz.

Saygılarımla,

Dr. Çiğdem Arslan
4. Uluslararası Pilonidal Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.