4. Uluslararası Bilimin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması

KONGRE TARİHİ
14 Ekim - 16 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.biliminehali.org
DAVET
Değerli Dostlarımız,

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), 2004 yılında sektörle birlikte dayanışma içerisinde, geleceğe yön verebilecek sosyal, kültürel, eğitimsel ve ekonomik projeler üretmeyi hedefleyen bir misyonla kuruldu.

Girişimci Eczacılar olarak bizler, geleceğin; ilaç, OTC, kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri içine alan “Bütünleştirici Eczacılık”ta olduğuna inanıyoruz.

2018 yılında İstanbul Kongre Merkezinde yaklaşık 8000 kişinin katılımı ile üçüncüsünü gerçeklestirdiğimiz ‘Uluslararası Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’ nın dördüncüsü “Bilimsel Eczacılığın” 181. yılında yenilenen yüzü ve bilimsel oturumları ile ‘Uluslararası Bilimin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’ olarak 14-15-16 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi (ICC) nde gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin önde gelen Tıp Uzmanlık derneklerinin değerli hocaları, sektörümüzün değerli temsilcileri ile yapılacak doyurucu bilimsel aktivitelerin, eczacılarımızın kariyer gelişimlerine ve sağlık sektörümüzün tüm birimlerine büyük katkılar sağlayacağını düşündüğümüz organizasyonumuza değerli katkı ve katılımlarınızı bekleriz.

Saygılarımızla,

Ecz. Armağan Ener
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin