4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Aralık - 20 Aralık 2020

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Mirage Park Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tuvecca2020.org
DAVET
Hoşgeldiniz,

Bu yıl Acil Veteriner Hekimleri Derneğimizin (TuVECCA) düzenleyeceği “4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım Kongresi”ne sizleri davet etmekten gurur ve onur duyuyoruz.

Kongremiz 17-20 Aralık 2020 tarihleri arasında Mirage Park Resort Otel, Kemer’de gerçekleşecektir. Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi bu yılda gelenekselleşen TuVECCA çalıştayları ile başlayacak olan kongremiz 4 gün sürecektir.

Önemle üzerinde durduğumuz TuVECCA Genç projemizi aynı hassasiyet ile bu yıl da geliştirerek devam etmek arzusundayız.

Geçtiğimiz yıl ana temamız Travma olarak belirlemiştik ve sloganımız daha çok hayat kurtarmak için travma konuşalım idi. Amacına da ulaştığına eminiz.

Bu yılki konumuz “Gastrointestinal Aciller”, sloganımız ise Pandora’nın Kutusu Gastrointestinal Sistemin Gizemleri olarak belirledik.

Araştırmacılar son 10 yılda yaptıkları çalışmalarda gastointestinal sistemin çok önemli olduğunu ortaya koydular ve bu önemi ikinci beyin olarak vurguladılar. Bu konudaki çalışmalar baş döndürücü şekilde devam etmektedir ve sistemin gizemi sürmektedir.

Kongremizin amacı gastrointestinal hastalıklar, teşhisi, dahiliye ve cerrahisi ve çok önemli bir konu olan yoğun bakım hastalıklarında beslenmeye ait güncel ve pratik bilgileri veteriner hekimlere aktarmaktır.

Kongremizde yoğun bakım, acil durumlar, cerrahi, gastroenteroloji, iç hastalıkları ve klinik beslenme ile ilgili son bilimsel gelişmelerin multidisiplener bir yaklaşımla, konusunda uzman konuşmacılarımızla ayrıntılı ele alınacaktır. Kongremizde ayrıca poster ve sözlü oturumlarla en güncel araştırmalar aktarılacaktır.

Geçtiğimiz yılki 3.TuVECCA kongresinde 500 Veteriner hekim 80 öğrenci meslektaşımız ve konuklarımızla beraber 650 misafirimizle beraber dolu dolu 4 gün geçirdik. Bu yılda bu başarımızı arttırarak devam ettirmek istiyoruz.

Milli mücadelemizin 100. yıldönümünde Ulu Önder M. Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi şüphesiz Antalya dünyanın en güzel şehridir. Yoğun bilimsel programımız dışında Antalya’mızı tanıtan sosyal programımız da sizleri beklemektedir.

Bu bilimsel kongrenin en iyi şekilde gerçekleşmesi için sizleri 4. TuVECCA Kongresi’ne davet ediyoruz.

TuVECCA Yönetim Kurulu Adına
Başkan
Uzman Veteriner Hekim Cenk SÜER

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin