5. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Haziran - 29 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Yıldız Teknik Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
2019.turkcess.net
DAVET
Değerli meslektaşımız;

V. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi” başlıklı disiplinler arası kongre 27-29 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Kongrenin ana teması “21. yy becerileri ve 2023 vizyonu” olarak belirlenmiştir.

V. TURKCESS kongresi daha önceki yıllarda Sinop, Gaziantep, Üsküp ve son olarak da 2018 yılında Bakü’de gerçekleştirilmiştir.

IV. TURKCESS etkinliklerine yirmiden fazla ülkeden yüzlerce akademisyen katılmıştır. TURKCESS 2019 eğitim alanındaki teori ve uygulamaların ilerletilmesine adanmıştır ve akademisyenler ile eğitimin farklı alanlarındaki profesyoneller arasındaki işbirlikçi mükemmelliği teşvik etmektedir.
TURKCESS 2019’un bir diğer hedefi ise; araştırmacıların, yüksek nitelikli akademik bir toplantıda, dünyanın farklı bölgelerinden akademisyen ve uygulayıcılar ile tanışarak, birebir irtibatla kendi iletişim ağlarını genişletme fırsatı bulacakları bir platform sağlamaktır.

Kongrede çalıştay ve paneller gerçekleştirilecektir. Etkinlik kapsamında sosyal faaliyetler ve 2018 yılında verilmeye başlanan “Türk Dünyası Hizmet Ödülü” ve farklı temalarda “Prof. Dr. Fuat SEZGİN Bilim İnsanı Ödülü” verilecektir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. M. Engin DENİZ

Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin