57. Ulusal Nöroloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Kasım - 01 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Maritim Pine Beach Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.norokongre2021.org
DAVET
Türk Nöroloji Derneğinin Değerli Üyeleri, Nörolojiye Gönül Vermiş Değerli Katılımcılar,

Ulusal Nöroloji Kongresi hepimizin yıl boyunca beklediğimiz, bilimsel alandaki emeklerimizi paylaştığımız, bilgilerimizi, becerilerimizi yenilediğimiz, arkadaşlarımızla özlem giderdiğimiz en önemli bilimsel ve sosyal platformumuz olma özelliği taşımaktadır. Bu yönleriyle, alanımızdaki en önemli aktivitemizdir. Geçen yıla kadar yüz yüze gelebildiğimiz kongremiz maalesef COVID-19 pandemisi başlangıcı ile her alanda yaşadığımız kısıtlamalara maruz kalmış ve online yapılmaya başlanmıştır. Pandemi dönemi topluma ağır bir yük olarak çökmüş, tabii bu yükün en büyük kısmını nöroloji uzmanları ve asistanlarını da kapsayan sağlık çalışanları kaldırmaya çalışmışlardır. Ne yazık ki bu dönemde çok sevdiğimiz meslektaşlarımızın kaybının acısını, meslektaşlarımızın yakınlarının acısını yaşadık. Bu dönem elbette asla unutulmayacak, fedakar arkadaşlarımız daima kalbimizde olacaktır. Geride giderilmesi imkansız acılar bırakan bu dönem yavaş yavaş normale dönerken bizler de acılarımızı sağaltmaya, genç arkadaşlarımıza yeni umutlar taşımaya çalıştık. Tamamen sanal ortamda yaptığımız seri toplantılarla birbirimizi online da olsa görmeye, anlamaya çalıştık.

57. Ulusal kongremiz de başlangıçta online olarak planlandı ancak pandeminin seyrine göre hibrit formu da alternatif olarak aklımızda tuttuk. Mevcut koşullar kongre katılımcılarımızı belli oranlarda kongrenin fiziki ortamlarında da ağırlamaya izin vermektedir. Bu koşulları dikkate alarak, pandemi süreci ile ilgili herhangi bir kısıtlayıcı değişiklik olmaması durumunda, sizlerin taleplerine göre kongremiz “Hibrit Kongre” formatında 27 Kasım- 2 Aralık 2021 tarihinde Maritim Pine Beach Resort Otel ve Kongre Merkezinde yüz yüze ve aynı zamanda canlı yayınla online olarak gerçekleştirilecektir. Bu formatta dileyen konuşmacı ve katılımcımız yüz yüze, dileyenler online katılım sağlayabilecektir...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin